Środki AGS produkowane są od 1983 r. Otrzymały certyfikat jakościowy ISO 9001:2000 i środowiskowy ISO 14001. Na przestrzeni wielu lat stosowania, ulegają ciągłym udoskonaleniom, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają uliczni „artyści”. W ten sposób powstał system kilkunastu środków, które umożliwiają skuteczne usuwanie graffiti wykonanego różnymi farbami i markerami, z każdego typu materiału. Wśród nich są preparaty do usuwania graffiti z powierzchni NIEzabezpieczonych oraz służące do zabezpieczania powierzchni przed graffiti, co umożliwia jego usuwanie za pomocą czystej, gorącej wody pod ciśnieniem. Wszystkie otrzymały niezbędne dokumenty aprobacyjne, w tym: Atesty PZH, Aprobatę ITB, pozytywne opinie. Spełniają rygorystyczne normy ochrony środowiska, dopuszczone są do stosowania na terenie Polski. Producentem technologii AGS® jest szwedzka firma Trion Tensid AB z Uppsali - www.trion.se trion nsidau

W oparciu otechnologię AGS - Anti Graffiti System, oferujemy:

Zabezpieczanie powierzchni przed graffiti, z 7 letnią GWARANCJĄ, w której zapewniamy

  • serwis powierzchni tj. usuwanie graffiti i innych zabrudzeń, przy użyciu gorącej wody pod ciśnieniem, do 72 godzin od zlecenia
  • trwałość i skuteczność powłoki ochronnej przez minimum 7 lat,
  • paro-przepuszczalność - „oddychanie” powierzchni,
  • hydrofobizację - ograniczanie przenikania wilgoci
  • przedłużenie trwałości zabezpieczonych materiałów,
  • w pełni ekologiczny proces zabezpieczania i usuwania
  • odwracalność zabiegu - możliwość usunięcia

Usuwanie graffiti z materiałów

Kompleksową obsługę anty graffiti dla danej

  • monitoring - systematyczne objazdy kontrolne, z bieżącym
  • usuwanie graffiti do 24 godzin, na dodatkowe zlecenie,
  • lub według innych, indywidualnie ustalonych zasad,

Bezpłatne, praktyczne prezentacje technologii AGS®

Bezpłatne kosztorysowanie projektów w zakresie AGS18

Bezpłatne doradztwo w zakresie określania metod

Sprzedaż wysyłkową środków AGS® z BEZPŁATNĄ dostawą, na drugi dzień roboczy od zamówienia,

AGS® - do usuwania graffiti z powierzchni NIEzabezpieczonych

W skład tej grupy wchodzą preparaty do usuwania graffiti z powierzchni niezabezpieczonych: gładkich, porowatych i chłonnych, do stosowania zarówno na zewnątrz i wewnątrz. Umożliwiają usunięcie każdego rodzaju farby z aerozoli oraz wodoodpornych markerów, bez uszczerbku dla czyszczonej powierzchni, pod warunkiem jej odporności na czyszczenie.

Oprócz niewątpliwej skuteczności tej grupy środków AGS®, ich szczególnym walorem są wyjątkowe właściwości ekologiczne. Wszystkie ścieki powstające w procesie usuwania graffiti (a są to nieraz tysiące litrów), nie wymagają procesu utylizacji i mogą być odprowadzane bezpośrednio do kanalizacji, ponieważ ulegają biodegradacji szybciej niż jogurt. Są jednocześnie bardzo przyjazne dla użytkownika, zmniejszając do minimum ryzyko pracy z chemikaliami.

AGS® - do zabezpieczania przed graffiti

Środki AGS® do zabezpieczania przed graffiti są wodną dyspersją mikro wosków. Dzięki ich neutralnemu składowi mogą być stosowane na niemal każdej powierzchni, nie powodując nie pożądanych reakcji z podłożem. Produkowane są w trzech bezbarwnych wariantach: mat, półmat, połysk, które w większości przypadków są nie zauważalne na powierzchni. Dostępne są również w wersji barwionej wg kolorystyki RAL i NCS, stanowiąc jednocześnie powłokę malarską. Nakłada się je na powierzchnię podobnie jak inne powłoki malarskie, przy użyciu pędzla, wałka, metodą natryskową. Graffiti, które powstanie na zabezpieczonej powierzchni zmywa się najskuteczniej, przy użyciu gorącej wody pod ciśnieniem. Można to też zrobić za pomocą specjalnego środka AGS®.

Niewątpliwą zaletą środków zabezpieczających AGS® jest GWARANTOWANY - 7-letni okres trwałości, który w praktyce wynosi kilkanaście lat. Oznacza to, że przez ten okres zabezpieczenie nie zmieni swoich właściwości ochronnych i będzie skuteczne. Preparaty zabezpieczające, spełniając funkcje hydrofobizacji, zachowują jednocześnie paro przepuszczalność pokrytych materiałów, działając jak typowa konserwacja powierzchni. Zastosowany filtr „UV” utrwala pierwotną kolorystykę. Walory te wpływają na wymierne oszczędności eksploatacyjne.

AGS® - REFERENCJE

Skuteczność systemu AGS®, potwierdza użycie go na tak reprezentacyjnych obiektach jak np. Coloseum w Rzymie, Katedra Notre Dame de la Croix w Paryżu, Kanał La Manche (Eurotunel), Most Oresund między Szwecją a Danią, Tower Bridge, Parlament Brytyjski, większość europejskich przewoźników kolejowych.

Również w Polsce (od 1998 r.), wykorzystany został na takich obiektach jak np. Zamek Krzyżacki w Malborku, Most Poniatowskiego i Centrum Handlowe ARKADIA w Warszawie, Węzeł drogowy „Hulanka” w Bielsku-Białej, Centrum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, i wiele innych.